Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2008-03-20

Bendraminčių seminaras

Publikuota: Tobulejimas

    

   

     boomp3.com

       Beveik prieš mėnesį teko apturėti seminarą. Tai nebuvo pompastiškas ar šiaip koks kitoks daugelio pašalinių žmonių dėmesio susilaukęs ar kur nors paskelbtas seminaras, tačiau be abejonės jo dalyvių labai laukiamas. Šį seminarą (deja tikslaus pavadinimo jis neturėjo, o šiaip jau buvo skirtas, kaip “Ne agresijos programa moksleiviams”, bent taip sakoma “Gyvenimo meno” tinklapyje) suorganizavo mano lankomo būrelio vadovė kartu su Gyvenimo meno savanoriais.
      Šis seminaras vyko mokykloje po šešių pamokų, kuriame dalyvavo būrelio “Bendraminčiai” dalyviai. Kadangi daugeliui  buvo nežinoma ką ir kaip darysime tad nusiteikėme, kas bus tas, o viskas buvo labai šaunu. Pradžioje susipažinome su dvejais vadovais, kurie ir turėjo vesti šį seminarą. Tai buvo Sigita ir Justas, jie gyvenimo meno mokyklos savanoriai, dažniausiai dirbantys su vaikais/moksleiviais. Po to sekė kiekvieno prisistatymas ir aptarimas ką čia darysime.
     Pradžioje manau daugeliui visa tai ką mums papasakojo kėlė šiek tiek nuostabą ir šiokį tokį nuotolį ar šypseną, nes to nenorėjome suprasti. Tai mums buvo neįprasta ir daugeliui iš šalies žiūrint  tai ir dabar tebėra kažkas keisto ir nesuprantamo, kodėl nekomentuosiu, nes nieko nenoriu įžeisti. Pats seminaras buvo man pirmasis, kuriame teko apskritai dalyvauti todėl kažko palyginti neturiu, tačiau, kad ir turėčiau nemanau, kad taip daryčiau, nes šis seminaras išskirtinis vien jau savo aplinka, o jei skaičiuojant tai, kad jis daug ką pakeitė tai jis būtų vienas unikalesnių daugeliui. Žinoma čia rašau tik iš savo subjektyvios pozicijos ir nežinau, kaip ir kas vyko kitiems seminaro dalyviams, bet vilčiausi, kad panašiai. Todėl vien tai, kad jis buvo skirtas, kaip ir “Ne agresijos programa” manau, kad apibūdinti netinka.
     Žinoma daugelis nesupras, kas jau ten tokio stulbinančio buvo, tačiau to nupasakoti nemanau, kad pavyktų, bent jau ne taip, kaip yra iš tiesų, nes šį seminarą reikia savo kailiu patirti, kad viską apmąstytumei ir suvoktumei. Suaugusiems galbūt tai ir nebūtų taip jau kažkas itin įdomaus, tačiau jaunimui  šiek tiek kitokiam (tik nesupraskite klaidingai) tai tikrai patiktų, nes jame į paprastus dalykus mokoma pažvelgti kitaip. Kas iš jūsų patikėtų, kad galite žmogų, suaugusį vyrą, apie 80 kilogramų pakelti ant dvejų pirštų? Taip nepatikėtumėte, o iš tikrųjų galima tik tereikia grupės bendradarbiavimo ir viskas puikiai pavyksta. Šitai mes darėme ir buvo kažkas tikrai daugiau negu oho.
     Šiame seminare darėme daug netikėčiausių dalykų ir tai kažką keitė mumyse, bent taip turėjo būti ir mus apie tai informavo. Tuo metu tiesą pasakysiu tikrai nemaniau, kad kažkas pasikeis ir dalyvaujant jame visas tas tris dienas taip atrodė ir net po to. Tačiau dabar, praėjus beveik mėnesiai, pradedu suvokti ir pripažinti, kad pasikeitė ir keičiasi tikrai nemažai kas ir tai puiku, nes aš mėgstu naujoves. Manau jei ir kitiems seminaro dalyviams kažkas keičiasi tuomet seminarą užskaityti vienareikšmiškai galime pavykusiu, o ir šiaip iš savo pusės aš jį tokiu jau užskaičiau.
     Labai džiaugiuosi dalyvavusi šiame seminare ir tikrai dabar suprantu, kad taip nebūtų nutikę jei ne kiti mano veiksmai.Visiems norintiems ir galintiems labai rekomenduočiau tokiame seminare  pabūti, o  aš laukiu tolimesnių susitikimų su Sigita ir Justu. Ačiū tau Sigita ir tau Justai už puikų seminarą(: ( Matot aš galiu sakyti tu;D )
      
     


Atgal į: Bendraminčių seminaras