BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

SpyGleA’s mintys

..Pasimetusi..

Viktorija ● 2007-04-30

Na manau laikas dar vienam mano įrašui, nes jau seniai toks bebuvo.. Nežinau ką rašysiu, nes minčių daug, bet ar noriu rašyti jas nežinau..

Nuotaikos nėra..Na tokio neautrali ji..

Tai manau, kad gal paliksiu sau prisiminimą gražiausių akimirkų..

Gal atsigaus nuotaika..

O šiaip net nežinau..Ką jaučiu ir ko noriu, nežinau. Ne aišku apgaudinėju, žinau aš viską ko noriu..Bet. To sakyti negalima..Nes vis dar naiviai tikiu, kad tai išsipildys..

Ech.. Patikėsiu dar truputi..Palauksiu kol įsiskaudinsiu, o tada viską pamiršiu..Nors puikiai žinau, kad tai nebus lengvą. Nes jau net dabar tiek ne daug, bet ir kartu tiek daug vietų primeną laiką kartu..

[Gražiausias sau akimirkas žymėsiu raudona spalva]

*Taip skubėjau ir bijojau kartu kažko nežinau ko, bet keista buvo.. Jau iš toliau pastebėjau jį.. Buvo nusisukęs ir rašė sms.. Tada atsisuko ir pamatė mane nusišypsojo.. Taip linksmai pasiėme už nosies..:) Prajuokino tai..Iš toliau atrodė visai kitaip.. Iš arčiau vėl kitaip.. O nuotraukoje visai kitaip… Bet įdomiai nesakau, kad negražiai.. Dabar jau nebepamenu kaip buvo apsirengęs.. Su striuke, kuprine ir kažkokiomis kelnėmis.. Batų nepastebėjau.. O mane nužvelgė nuo galvos iki kojų.. Buvo šalta..Ir mažai laiko..Bet šnekėjau kaip visada nenutildama..Po to dėl to griaužiausi.. Nusprendžiau palydėti iki stoties, nes vėlavau ir laiko iki išvažiavimo buvo likę nebedaug..

Prie pereijos pastebėjau jo akis.. Ir prieš tai mačiau, bet ne taip atkreipiau dėmesį.. Buvo tokios..Sunku labai nupasakoti..Mėlynos,  tiesiog žydros.. Ir tokios stiklinės beveik..Labai gražios..

Nuėjome iki stoties. Pasižiūrėjo kada autobusas. Laukėme ir šnekėjomės.. Apie ką sunku ir beapsakyti..

Tik staiga kažkoks girtuoklis pripuolė.. Bet jis jį nuvarė..Ech..

Jau autobusas beveik atvažiavęs buvo.. Ir pasilenkė ir pabučiavo į žandą.. Ech.. Po to sakiau, kad parazitas proga pasinaudojo..Bet.. Ech buvo žiauriai malonu.. Ir tikrai nesigailiu..

Po to atsisveikinome ir aš nulėkiau iki stotelės..

Maniau, kad viskas tuo ir baiksis..Bet.. Ne nesibaigė parašė ir susirašinėjom toliau..

*Prižadėjau sau nebepavėluoti. Teko eiti su Ema.. Na nuėjo pasisveikinome..Tą kartą jau nieko nebebijojau..Kažkaip galbūt daugiau jį pažinau ir pasitikėjau..

Nusprendėme eiti kur akis veda. Tai buvo į bulvarą. Buvo penkios vakaro. Taip ir ėjome tiesiai.. Apie viską šnekėdami. Toliau už Gaidžio Ema pradėjo išsidirbinėti tai jis ją pakėlė ant pečių.. Truputi panešė, kad apsiramintu.. Suėmė truputi pavydas tada.. Už ką ją taip..Aš ir taip noriu..

Nuėjome iki pat viešbučio.. Buvo jau vėlokai gal apie pusė aštuonių.. Apsisukome, nes ten šonu pro Maxima nenorėjau eiti, nes buvo tamsu ir šiaip.. Neviliojo.. Taip perėjome visą bulvarą. Tada Vilniaus gatve tolį..Iki pat dvylikto sustojimo. Jau buvo tikrai vėlokai apie devynias, o gal ir vėliau.. Taigi pasukome Daukanto gatve.. Sustojome prie Daukanto mokyklos kampo.. Ir jis prasitraukė striukę.. Sakė kažką turintis.. O man jau šokas. Kas čia dabar galėtų būti ir už ką.. Nežinau tik galva apsisuko.. Ištraukė mažą rudą meškiuką.. Tokį mieląąąą..:)

Dėkingai pabučiavau jam į žandą ir atsisveikinę nuėjom namo..

*Tai buvo kita diena po ilgojo pasivaikščiojimo. Net nebesitikėjau susitikti, nes jis sakė, kad išvažiuos anksti į namus. Pasirodo persigalvojo ir nusprendė važiuoti vėliau.. Nesinori tikėti, kad tik dėl manęs.. Nors gal..:)Būtų labai malonu jei tai būtų buvę dėl manęs..

Susitikome vėl gi prie Iki. Pasisveikinome. Ir jis pasakė, kad turime per dešimt minučių į vieną vietą suspėti.. Neįsivaizdavau kur.. Maniau, kad gal jis su kuo nors turi susitikti ar dar kas.. Nieko nenutuokiau.. Sustojome prie Laiko. Pasakė,kad eisim į Taxi4 man tik galva nuo to apsisuko.. Na gerai sakau einam..(pinigų turėjau tai pagalvojau kodėl gi ne) Prie kasos truputi apsibarėme.. Bet tik draugiškai ir labai mielai.. Nes jis neleido man susimokėti ir vėliau neėmė iš manęs pinigų..:)Filmas buvo iš tiesų geras.. Prisijuokėme..

Išėję dar buvo laiko tai nusprendėme nueiti iki kažkur.. Nuėję iki turgaus perėjos apsisukome ir tada iki centro.. Tada pro Saulės miestą.. Pro Kampą Universitetą ir bulvarą.. Padarėme tokį ratą didelį.. :) Tada bulvaru patraukėme tolyn.. Pradėjo lyti lietus.. Jau buvome už iki prie to pusiau dažyto namo.. Ten kažką pajuokavome.. Po to jis pagyrė mano nosį… :)Taip ir stovėjome prie perėjos.. Ech.. Tas taip įsiminė.. O kodėl net nežinau.. Gerai gerai žinau.. Kovojau su savimi, žiūrėjau jam į akis.. Ir nežinojau kaip atsisveikinti.. O tai padaryti buvo labai sunku..

Na šiaip ne taip atsisveikinome.. Ir aš kuo greičiau nuskubėjau per gatves.. Atsargiai dar atsigrežiau pažiūrėti į ji nutolantį… Ir tada atrodo nors pašauk jį.. Bet, kad neiškrėsčiau kvailystės nusigręžiau atgal ir parskubėjau namo..

*Tą kartą vėl sustikome prie Iki… Jau nebepamenu kur vaikščiojome.. Visur aplinkui.. Buvome iki stadiono.. Pasijuokėme iš to sulūžusio suoliuko.. Pabandėme pasėdėti, bet aš tik atsisėdusi iškarto atsikėliau.. Nes jis sudrebėjo..Praėjome pro ligonine.. Ten ant kalniuko jis jau pasiūlė palidėti mane namo.. Sakiau, kad aš jį dar truputi palidėsiu.. Tai jis buvo sumąstęs mane nešti, bet nesutikau.. Kvailė..Palidėjau iki kito šono Daukanto mokyklos.. Bet jis dar sumąstė mane atgal palidėti.. Tai sakiau, kad tik iki ligoninės.. Tai pailidėjo iki ten o aš jam Velykų proga padovanojau pelę :D Padėkojo.. Ir atsisveikindami pasibučiavome vienas kitam į žandą..:)

*Buvo negraži diena.. Lijo. Susitikome prie sustojimo ligoninės. Šį kartą nusprendėme pabūti pas mane.. Atėjome. Padovanojo žibučių ir saldainių dėžutę.. (Širdėlės formos buvo saldainiai ir labai labai skanūs..)

Atsisėdę virtuvėme išgėrėme arbatos. Jis gėrė žalią ar juodą. Tada nusprendėme nueiti pas mane į kambarį. Jis įsitaisė ant lovos. Aš ant savo kėdės. Taip ir šnekėjome. Vėliau jis supažindino mane su savo Ones draugais. Dabar jau beveik nieko nebepamenu. Žinau tik kad labai jau keistai jis tas visas merginas apibendrino… Gal vien dėl jų ir pažindo? Šito nežinau bet ai.. Neesmė.. Vėliau iškepiau hamburginių mėsos paplotėlių.. Visi kartu valgėme.. Tada jis dar dainų įsirašė ir jau žadėjome eiti.. Atėjo Benas tai Emą palikau su juo..

O ji nusprendžiau palidėti.. Kadangi laiko buvo.Ėjome iki stoties pėsti. Sutikome prie Tunelio kažkokį jo draugą.. Jis pasisveikino su juo ir nuėjome toliau.. Stovėjome stotyje.. Laukėme autobuso ir kalbėjomės.. Autobusui atvažiavus reikėjo skirtis..Buvo vėl gi laibai sunku.. Stovėjau ir žiūrėjau jam į akis.. Įdomu ką tada jis manė.. Na paspaudėme rankas ir atsisveikinome..Aš dar pažiūrėjau kaip jis įlipo į autobusą.. Stotelėje mačiau kaip išvažiuoja jo autobusas…

Štai ir viskas.. Tiek susitikimų.. Ir nuostabių prisiminimų.. Padarytų klaidų.. Neištartų ir nepadarytų veiksmų..

Dabar neaišku kaip viskas bus toliau.. Dabar galiu džiaugtis tik susirašinėjimu su juo.. O kas toliau? Nieko nežinau.. Galbūt daugiau ir nebesusitiksime..O gal ir susitiksime.. Niekas to nežino.. Nebent jis.. Bet į jo mintis ir jausmus įlysti negaliu.. Ir nežinau ką jis mano.. Žinau tik tiek, kad esame geri draugai..Bent jau man jis yra tikrai labai geras draugas.. Bent dabar. O aš jam nežinau.. Sakė, kad taip pat labai gera draugė..Bet kiek tame tiesos neaišku..

Laukiu ką toliau pasiūlis man likimas..Rodyk draugams