BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

SpyGleA’s mintys

Taigi pabaigiau trečiąją savaitę naujoje mokykloje.

Ir vėl prisireikė parašyti.

Šiandien grįšiu prie įprastinio rašymo..Kokio?

Skirto skaityti tik man.

Noriu daugiau kažką pasižiūrėti..Patyrinėti.

Taigi.

Kaip minėjau prieš tai..Mokykloje trūko veiksmo.Tačiau vakar nutiko šiek tiek įdomesnis dalykas.

Per biologiją mokytoja daug kur vaikščiojo. Buvo paėmę mano penalą.  Silvestras (tas kuriam pagal kai kurias klasiokes aš patinku)  ir buvęs kaimynas (Lukas) pasirašė ant jo su šratinukais.

Pauliui norėjau patrukdyti gerti..Bet gavosi netyčia taip, kad jis neišlaikė “Nestea” to didelio butelio ir apsipylė ;D Žodžiu kas liko kliuvo man ir ant knygos su pratybom. Tai toks veiksmas. Daug kas pamanė, kad čia gavosi viskas dėl penalo, tačiau iš tiesų viskas įvyko netyčia. Vėliau parėjome namo su Irma(ėjome į tą patį darželį) ji papasakojo šį bei tą dar apie klasę. Greitai suvedžiau galus, kad prie Pauliaus jokių tyčia ir netyčia nebelįsti, nes jis toks žmogus kuris mane gali iki isterijos davesti. O tai nei jam, nei man nebūtų gerai..Tad taip.

Šiandien atsikėliau prieš penkias įsijungiau radiją per telefoną ir buvau vėl užsnūdus.

Prasidėjo nuo trečiadienio vakaro kažkur kaip ir bronchitas kaip ir kas žodžiu kosau rodosi širdį pamesiu.

Horoskopas sakė būti atsargiai su aštriais daiktais. Ir teisybė vos rytą ant kažkokios vinies rankos nepersibrėžiau.

Vėliau nuvažiavau į mokyklą. Iš vokiečių žodžių keturis tegavau. Kvaila mokytoja nesupranta, kad vos prašneku vistiek klausinėja.

Pamokos buvo patrumpintos dėl mokytojų posėdžio.

Per dailę turėjome klijuoti piešinius iš žurnalų tačiau niekas nieko beveik neveikė. Tik spėjo kol buvau iki mokytojos paimti mano penalą. Nežinau ir kuo jis taip visiems patinka..(think)

Taigi sakė, kad tipo Roko darbas.Bet jis visaip dievagojosi, kad neturi.. Pradėjo irzlumas kilti, nes nejuokinga buvo visai..

Po to sužinojau, kad tipo Silvestras jį turi.. Liepiau atiduoti nedavė.

Atseit kas jam už tai.. Tai pradėjo prikolinti, kad tipo nuo tiek kiek klasėje bernų jam vienam nuo manęs tiek bučkių.. Na ką prikolina tai prikolina ir aš taip pat.. Maniau po pamokos atiduos.

Bet ne.

Per lietuvių leido sėdėti su Gerda. Ačiū Dievui, nes su tuo Pauliumi po vakar visai nenorėjau ir šiaip jis neturi knygų tai nervina.

Taigi atsisėdau į seną vietą su  Gerda. Per pertrauka dar mokytoja labai negražiai apie ją atsiliepė..Pasijutau tikrai nemaloniai.

Žodžiu Silvestras sėdėjęs už manęs persikėlė į mano vietą prie Pauliaus.

Sakiau, kad atiduotų penalą. Sako kas man už tai. Ir taip visą pamoką beveik. Iš pradžių dar netikėjau, kad tikrai jis jį turi, tačiau vėliau parodė.. Ir nuotaiką pakankamai krito.

Sakė tipo atiduos jei nežymėsiu jam “n” kai nebūna pamokose ir tipo senas ištrinsiu aišku nesutikau.

Nedavė.

Vėliau Rokas buvo paėmęs kuprinę visai nenorėjau, kad pradėtų kraustytų ją. Silvestras jam ir Lukui liepė atiduoti. Ir už tai dar pasimaivė, o man visai ne fainiai dėl to buvo..

Mokytojos taip pat pakankamai laiko nebuvo.

Prašiau vis kad atiduotų maniau, kad tikrai pasiduos. Tačiau atgavau tik savo keturių metų pieštuką.

Kurį ir taip dar nuskuto.

Bučiau vieną progą kai jis buvo iki Luko su Roku nuėjęs galėjusi pasiimti, tačiau Gerda būtent tuo momentu paėmė mano užrašų knygutę ir visai netroškau, kad pradėtų skaityti mano nesamones garsiai.Tad ją teko vytis ir atimti..

Vėliau buvo geografija.. Prašiau vis dar, kad atiduotu, bet tas kai nepermaldaujamas.

Davė tik šratinuką.

Po to technologijos.

Per pertrauką jau tikėjau atgauti, bet negavau tipo turėjau pažadėti, kad nežymėsiu na jau buvo ant visko dzin galvojau pažadėsiu, bet neištesėsiu.

Tačiau apsupo klasiokai ratu ir tipo turėjau jam ranką paspausti.. Aišku nesutikau vos pasprukau..

Sunervino žiauriai.

Dar ir Šūkys nesamonę pasakė jaučiu, net nebelankysiu jo to būrelio.

Per technologijas visa susinervinusi sėdėjau.

Nupiešiau tuos kelis nesąmoningus eskizus..

Dingom iš kabineto jo nebuvo nei kvapo su Irma nuėjome iki jos spintelės pasiimti striukes. Jį po to radome prie rūbinės.

Pasakiau kaip patarė technologijų mokytoja. Kad iš manęs tegaus pokalbį su mano mama. Jis net neišsigando. Tik, kažkokį numerį pradėjo diktuoti.

Pačiupau už rankovės maniau atimti kuprinę ir po to penalą. Tačiau jis pradėjo brautis laukan, o prie durų išsprūdo ir pabėgo.

Taigi taip penalo ir neatgavau. Neturiu beveik su kuo rašyti. Nuotaiką žiauriai kritusi. Ir tas paršas dar parašė per onę kodėl liūdna aš lyg nežinotų, kad dėl jo.

Taigi visa kaip nesava aš. Nebežinau nei ką galvoti, nei ką daryti.

Ir dar tas Irmos sakinys.. “Tai kodėl tu jam nieko nedarei?” Toks keistas pasirodė.. Net nežinau.. Galva skauda tik ir viskas.. Kaip nors teks padaryti pamokas ir pirmadienį tikiuosi atgauti penalą. Kitaip aš jam parodysiu.. Kokia iš tiesų aš.. Tikiuosi, kad parodysiu, nes būčiau ir padariusi kažką, bet jis toks gąsdinantis atrodo, kad net nežinau. Per lietuvių kai atsistojo ir aš atsistojau tai iš siaubo net atsisėdau.. Žodžiu kažkas sulaiko jam kažką daryti.. Yra pakankamai nemaža baimė ir ir antipatija.. Net neįsivaizduoju ko jis iš tiesų siekia, bet man visai nelinksma..

Rodyk draugams