BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

SpyGleA’s mintys

Richard Bach “Iliuzijos” - trečioji mano perskaityta šio autoriaus knyga, kuri paliko gilų įspūdį vien dėl to, kad ten viskas buvo aprašomą taip pozityviai, tarsi pasakoje. Skaičiau e-knygos pavidalu ir dažniausiai jau vėlai vakare, juokais sakau, kad tai tarsi pasaka prieš miegą didesniems:) O iš dalies taip ir yra. Man visiškai ne gėda prisipažinti, jog ne vieną kartą ją skaitydama pradėjau tikėti, kad ir aš taip galiu, o juk pozityvus mastymas visada gerai ar ne?

Konfucijus.Pašnekesiai. - Negalėčiau pasakyti, kad ji stulbinanti. Nepatiko iš dalies pats knygos išdėstymas. Norėjosi vientisesnio teksto dėlto, kad apie Kiniją ir jos istoriją bei gyventojų mąstysena mano žinios itin ribotos, tačiau nesiskundžiu ir tokiu. Tai vis dėlto puikiai leido susidaryti pirminį įspūdį apie Kiniją senovėje ir jos žmonių mąstymą. Trumpai apibūdinant, manau, kad ne veltui anksčiau kiniečiai Konfucijų cituodavo atmintinai. Kai kurie šioje knygoje rasti pasakymai tikrai privertė(savo noru) susimąstyti apie vieną ar kitą žmogaus savybę ar elgesio normą.

Paulo Coelho “Penktasis kalnas” - antroji šio autoriaus skaityta knyga, kuri patiko vien dėlto, kad turi tam tikrą paslapties nuojautą pradedant ją skaityti ir ramybę, kurią gauni pabaigęs.Iš pažiūros ši knyga  lengvas vakaro skaitymas, tačiau nors ir skaitosi lengvai yra įdomi, ji suteikia daugybę minčių ir net priverčia susimąstyti ar vienoje bei kitoje situacijoje nebūtum pasielgęs visiškai kitaip, tikriausiai priėmęs skubotą sprendimą.

Rodyk draugams