BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

SpyGleA’s mintys

Vieną gražią liepos ketvirtosios popietę, kuomet nuotaika dar tik įsibėgėja, nes dorai dar vasaros pajausti nespėjai iš tiesų yra nuostabu sulaukti šiltos žinutės iš seniai girdėto žmogaus, o kuomet dar ir žinutė svajonę paskraidina tai jautiesi lyg ant sparnų.

Taip nutiko ir man :)

Žinai, tikrai sunku patikėti, kad kažkada ( ne daugiau, kaip pusė metų atgal) tiek svajojai, tiek norėjai ir tiesiog tai išgaravo iš galvos, kaip tikriausiai svarbiausioms svajonėms ir lemta:)

O dabar, štai šitaip staiga tu gauni žinią, kad tau atvertos visos durys ir langai į tavąją svajonę. Ar galėjai anuomet tuo patikėti? O tavęs prašoma tik vieno nedidelio žingsnelio, kuris atrodo yra toks nereikšmingas dabar, šiuo metu, tačiau ar taip apie jį galėsi kalbėti ir vėliau?

Priėmiau svajonę ir žengiau šį nedidelį žingsnį, tačiau negaliu teigti, jog jis buvo nereikšmingas. Jau pasiruošusi jį žengti žinojau, tai teisingas pasirinkimas ir galbūt net pakankamai reikšmingas. Deja į šį klausimą dar negaliu atsakyti niekaip, nes laiko iš tiesų prabėgo tiek nedaug..

Žinai, niekada nemaniau, jog svajonės laukimas, kuomet atrodo ji jau ranka pasiekiama gali suteikti tiek naujų ir neatrastų emocijų, tiek daug laimės širdyje, nes tu gyveni su kiekvieną dieną vis arčiau savosios svajonės išsipildymo link, tačiau tuo pačiu metu ir trokšti išsaugoti save, šiose akimirkose, kuriuose galbūt tokia esi jau paskutinį kartą.

Ar esi jautęs tą vidinę nuojauta, kad jau ne už ilgo kažkas pasikeis į gerą, kažkas kas privers į pasaulį žiūrėti kitaip?

Aš jaučiau ir patikėk tas jausmas nuostabus.

O kaip keista ir nedrąsu sulaukt svajonės ir taip sunku patikėti, kad štai dabar tu jau žengi ir su kiekvienu žingsniu vis arčiau jos..

O įėjusi ir prie jos prisilietus, jautiesi taip gerai ir tiesiog vidumi jauti, jog štai čia, šiuo metu ir būtent dabar yra tavo vieta, o juk toks jausmas iš tiesų nėra jau toks dažnas..

Ir aš tai jaučiau ir mano veidą puošė laimės ir virpulio kupina šypsena.

Žinai, taip keistai svajonės metu bėga laikas, jo tiesiog nejauti ir deja daugelis tik tariasi ją išgyveną šiuo metu, tačiau kuomet tave pamoko, kuomet leidžia suprasti ir tik kuomet pats vidumi pajauti, kaip iš tiesų būna kai išgyveni būtent tą momentą, tuomet nebedrįsti sakyti, jog ir anksčiau tu darei šitaip, tačiau labai pradedi trokšti ir toliau sugebėti išgyventi būtent tą momentą jo metu:)

Ir mane pamokė ir aš vidumi tai pajaučiau ir dabar be galo trokštu būti čia ir dabar ir viską išjausti tuomet kai tas yra būtina išjausti..:)

O ar buvai kada nors pasimatyme su savimi?

Žinai, pirmąją dieną man šis klausimas tiek daug sukėlė minčių ir noro sužinoti, kaip tuomet viskas yra iš tiesų, na o dabar liko tik didelis didelis noras kuo dažniau save pakviesti į pasimatymą :)

Ir visos tos dainos, kalbos, savęs jautimas viskas viskas buvo taip keistai jaukiai nepatirta, kad tiesiog į viską žvelgei drąsiai ir su tuo didžiuliu noru sužinoti kaip ir kas..

Koks nuostabus jausmas yra dainuoti!..:)

Ir kiek gražių dalykų sužinai ir kiek smarkiai tai sukrečia ir priverčia susimąstyti..

O patys žmonės, kokios gražios daugelio akys ir visas tas jų buvimas čia ir dabar, jų jaukumas, tarsi juos pažinotumei jau seniai seniai..

Visi tie žaidimai, meditacijos, šokiai, joga ir visa visa taip pakylėja ir suteikia vidinius sparnus, kad nesišypsoti tiesiog negali..:)

Ir nesvarbu, kokios emocijos tave beužvaldytų jas reikia išgyventi ir patirti, o kartais taip nedaug tereikia..Šilto žvilgsnio, arbatos puodelio ir stipraus suprantančio apkabinimo…

Ir po penkių minučių tu vėl skrendi šokio sūkury…:)

Ir kaip greitai prabėgo tas visas laikas, o taip norėjosi dar, nes jautiesi tokia tikra, tokia savimi, jauti, kad esi graži ir pasitiki savimi ir taip miela matyti šypsenas, tokias nuoširdžias nuoširdžias ir taip gerą duoti dalelę savęs, kad ir per kūrybą, bet juk ji kartais pasako tiek daug..:)

Ir visa ta nuostabi pabaiga, nuostabūs apsikabinimai ak taip norisi to dar ir dar:)

Ačiū jums visiems, kad buvote, o labiausiai ačiū Justui, Daliai, Dainiui ir Eglutei jūs visi nuostabūs ir sugebate suteikti tiek daug nieko neprašydami..:)

Ačiū už viską:)

Viktorija

Rodyk draugams