BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

SpyGleA’s mintys

Sugrįžimas

Viktorija ● 2010-01-27

M.Mikutavičius - Sugrįžimas.mp3

Besisukančios snaigės, krentančios ant pirštiniuotos rankos ir didžiulis šaltukas spaudžiantis nosį, tačiau taip pravalantis orą, kad net norisi kuo greičiau keliauti į miestą, į mokyklą, kuri tokia tuščia, nes kitiems tiesiog per šalta ir jie mieliau renkasi ilgą ilgą žiemos miegą..

O aš, taip puikiai jaučiuosi, pabudusi dar prieš šešias, tas šaltas oras įlekiantis į mano kambarį pro pravertą kambario langą ir tyla, o gal būt garsas, kaip vienoje iš Foje dainuotų dainų.. Bet svarbiausia palaiminga ramybė ir toks vidinis gėris bei šiluma..

Kiek daug žmonių paskutiniu metu skleidžia šilumą! Dovanoja tokias neįkainuojamas dovanas ir man norisi būti geresniai.. Taip, norėčiau išpildyti kieno nors paprastą, tačiau tam žmogui labai reikšmingą norą..

Juk kartais, tereikia vieno apkabinimo arba vieno vakaro drauge, palaikymo už rankos, tuo labai sunkiu momentu, kuomet negali sustabdyti ašarų, kuomet tau kažkas visiškai netikėtai paglosto galvą ar petį ir maloniai pavadina…Tai iš tiesų neįkainuojama, ir manau, kad lieka labai ilgam, bent jau pas mane, tai lieka..

Saugau visus šiuos dalykėlius mažoje gėlėtoje dežutėje be spynos, kad bet kada galėčiau pakartoti tai, ką daviau pati ar tai, ką gavau:)

Kiekvienas tavo kelyje sutiktas žmogus - dovana.

Taip, aš tuo tikiu, nors kartais taip sunku šitaip mąstyti, tačiau aš mokausi, aš pakeičiau savo nuomonę apie tuos žmonės, apie kuriuos ji buvo bloga, nes supratau, jog visi mes esame vienodi, nors kartu ir labai skirtingi, tačiau mums duota išmintis, kad sugebėtume tuos skirtumus paversti ne trūkumais, pykčiais ir blogiu, o gėriu, nuostabiais tarpusavio santykiais..

Kiek daug paskutiniu metu apie tai mąstau, skaitau.. Tai tiesiog ateina(matyt dabar toks metas pas mane), o dar ir žmonės, kurie apie tai kalba ateina visai netikėtai, tačiau matyt tikrai laiku, nes atsako į ne vieną svarbu klausimą, nors ir  netiesiogiai, tačiau atsako..:)

Kaip gerą suprasti kitą ir jo nevertinti, nes kiekvienas esame unikalus ir kaip jau minėjau nešame vieni kitiems dovanas(laiškus), tad skaitykite mielieji (koks nuostabus žodis!) šiuos laiškus ir juos branginkite..

Dar nuostabus dalykas yra daryti kitaip negu kiti! Taip, taip - vertink, sakyk, kad tai kvaila ir panašiai.. BET! AŠ TUO NETIKIU! Nes žinau, kad taip nėra. Yra kitaip,nes tas darymas ne taip kaip visi suteikia kažkokios magijos, tuomet tu pamatai visai kitaip pasaulį aplink save!

Ar matei kaip šiandien švietė saulė? Žiema ir saulė, tai nuostabiausias paveikslas, kokį gali sukurti gamta, na žinoma tikriausiai po žvaigždžių ir mėnulio, kurie taip pat tokie nuostabūs, kuomet gali juos stebėti gulėdamas lovoje prieš užmiegant..

Vakar, kai buvo atšilę, visi sniegų kalniukai patvino, tačiau ar matei kaip tai atrodė šiandien? Tiesiog nuostabu, kažkas nenupiešiamo, tiesiog neįamžinamo, bet taip paliečiančio širdį…

Ak, tokia ramybė ir kažkoks sugrįžimas tvyro aplink, vis dėlto šukės iš tiesų neša laimę..

Labanaktis mielieji,

Viktorija

Rodyk draugams