BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

SpyGleA’s mintys

O mums juk kartais reikia tiek nedaug..

Viktorija ● 2008-03-27

Photobucket
       

Iš tiesų kiek mums  kartais ne daug reikia (:

Šitai jau ne vieną kartą esu girdėjusi, kad ir iš Pinkcity įrašų, tačiau niekaip netikėjau. Buvo keista, kaip žmogus suaugęs taip moka džiaugtis gyvenimu, tačiau šiandien viską supratau (:

     Pati pabuvau šios autorės kailyje daugiau ar mažiau, bent jau taip, kaip ji, kad rašo buvau panaši į tokią kuri džiaugiasi gyvenimu(:
O reikia tik truputi dėmesio, švelnumo ir nedidelio, bet širdžiai mielo pirkinio ir visas pasaulis nušvinta kitomis spalvomis..(: Šį jausmą tikrai vertą patirti kiekvienai(:
Laimingo jums artėjančio savaitgalio ir su praėjusiomis Šv. Velykomis(:

Viktorija.

Rodyk draugams

Komentarai (6) : "O mums juk kartais reikia tiek nedaug.."

1 | artificialvoid

2008-03-27 ● 19:17

tai ka nusipirkai? ;}

2 | SpyGleA

2008-03-27 ● 19:32

Mažą dovanėlę sau..(:

3 | Marijuka

2008-03-28 ● 16:18

ech, svarbiausia tai patirti.. :) kad zinotum, jog laime tikrai yra. :) sveikinu

4 | SpyGleA

2008-03-29 ● 19:45

Tai taip tikrai verta tai patirti ir labai norėčiau šį jausmą dažniau justi..(:

5 | Sportuok/ats

2008-05-09 ● 14:24

Labas,
radau tavo komentara - tiesiog vis neprisiruosiu parasyti i blog'a, nes siuo metu daug darbu ir kas be ko naujas projektas - svetaine norintiems sportuoti ir sportuojantiems, todel tau atrasysiu cia.
Vanduo yra reikalingas lasteliu augimui. T.y. Jei tu sportuoji ir geri vandeny augs raumenys. Jei tu geri dideliais kiekiais vandeni ir sedi prie kompiuterio - augs pilvas ar slaunys. Kitaip tariant, tinkamas baltymu ir vandens vartojimas sporto metu padeda paskirstyti mase (t.y. i raumenis o ne i pilva).
Del svorio numetimo ir figuros palaikymo - kardio treniruotes. Kardio treniruociu metu isgeriamas vanduo svorio nedidina, bet nereikia jo gerti per daug. Kardio treniruociu metu, daug prakaituoji, dega riebalai. O vandeni butina gerti tam, kad nesugadintum sirdies ir nesutrikdytum normalaus organizmo funkcionavimo.
Kas del programu sudarymu - dauguma ju sudarytoju daro idiotiskai ir daro programas, kurios yra tinginiams, kurie taip sportuodami rezultata pamatys po metu, kitu arba isvis nematys. Ne karta esu mates, kaip svelniai tariant tesliui sudaroma programa kurioje pvz 10 min kardio o visa kita mazu svoriu letas kilnojimas… Raumenuku ryskinimui tai gal butu ir gerai, bet jei pas tave 10 kg antsvorio tokios programos atrodo mazu maziausiai kvailai. Del savo programos gali paklausti to kas sudare ir esu isitikines, kad tau bus atsakyta lb panasiai - tai ilgalaike programa ir mes norime priversti dirbti visus raumenis. O as tokiem atsakyciau - gal pirma numetam tuos 3-4 kg, o tada formuojam forma?
Sekmes tau. Saunuole, kad pradejai, jei ka - klausk.

6 | layedaZondonO

2011-06-10 ● 14:30

Aciu uz idomu dienorasti

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

Rašyti komentarą